STATYBA

Namai NT plečia paslaugas dribdami su statybų rangovais pagrindiniuose šalies miestuose. Nuo šiol galite ne tik susiprojektuoti pastatus ir gauti statybą leidžiančius dokumentus savo mieste. Mūsų statybų partneriai parengs Jums viso ar dalies pastato statybų samatas ir darbų pasiūlymus. Palikite statybų rūpesčius srities profesionalams.

Atliekami statybų darbai

Informacija ruošiama.

Informacija ruošiama.

Informacija ruošiama.

Informacija ruošiama.

Informacija ruošiama.

Informacija ruošiama.

Vilniaus namai, UAB

+37060460402 I info@vilniausnamai.lt

Jurkas, UAB

+370 692 97172 I info@jurkas.lt

Vilniaus regionas

Informacija rengiama

Informacija rengiama

Kauno regionas

Informacija rengiama

Informacija rengiama

Klaipėdos regionas

Namų statyba gali būti didelis iššūkis, reikalaujantis planavimo, išteklių ir kantrybės. Prieš pradedant statyti namą, svarbu išsiaiškinti savo poreikius, biudžetą ir galimybes bei gauti visus reikalingus statybą leidžiančius dokumentus.

 Nuspręskite, kokio tipo namą norite statyti (pvz., vienaukštį, dviejų ar daugiau aukštų), kiek kambarių ir vonios kambarys jums reikia, kokie patogumai būtų svarbūs.

Sudarykite biudžetą, įskaitant ne tik tiesioginius statybos išlaidas, bet ir rezervą netikėtoms išlaidoms ir papildomiems darbams. Konsultuokitės dėl namo projekto dokumentacijos rengimo, kad tiksliai įsivertintumėte projektinės dokumentacijos rengimo ir valstybės mokesčių susijusių su statyba kaštus.

Raskite tinkamą sklypą, atsižvelgdami į vietą, infrastruktūrą, aplinkos faktorius (pvz., saulės šviesa, vėjo kryptis) ir planuojamas statybos taisykles. Būtinai konsultuokites su architektais, kad išvengtumėte situacijų, kuriose namo statyba bus neįmanoma arba inevstuojant didelius kaštus dar iki namo projekto rengimo.

Bendraukite aktyviai su architektu pastato projektavimo procese, įsiklausykite į pastabas ir raskite geriausius Jūsų individualius poreikius atitinkančius sprendimus.

Suprojektavus pastatą, projektas derinimas vietos savivaldybėje ir kitose valstybinėse institucijose. 

Išsirinkite patikimą ir patyrusį rangovą, kuris atitinka jūsų poreikius ir biudžetą.

Sekite statybos eigą reguliariai ir bendraukite su rangovu, kad būtų išvengta nesklandumų ir projektas būtų atliekamas laiku ir tinkamai.

Po namo struktūros (dėžutės) statybos baigimo įvertinkite galimus papildomus darbus, tokius kaip vidaus apdaila, grindys, dažymas, santechnikos įrengimas ir kt.

 Po to, kai namas yra pastatytas, rūpinkitės reguliariai priežiūra ir techniniu palaikymu, kad jis ilgai tarnautų ir būtų jums malonu gyventi jame.

Parašykite mums


Compare listings

Compare